Sanayi Tip Elektrikli Fanlı Isıtıcılar

Sanayi Tip Fanlı Isıtıcı Nedir?

Sanayi tip fanlı ısıtıcı; işletmelerde kullanılabilen özel tasarlanmış ısıtıcı türüdür. Bu ürünler klasik ısıtıcılarla aynı çalışma prensibine sahiptir. Ancak işletmenizin durumu ve ihtiyacınıza göre tasarlandığı için sizlere  doğru çözümler sunabilen ürünlerdir.

Fanlı ısıtıcılar gündelik ısıtıcı ve sanayi tipi olarak ikiye ayrılmaktadır. Gündelik ısıtıcılar ev ve ofislerde kullanılabilirken sanayi tipi fanlı ısıtıcılar endüstriyel alanlarda kullanılmak üzere tasarlanan ürünlerdir. Bu ısıtıcıları farklı sektörlerde hizmet veren işletmeler kullanabilirler.

Bu ısıtıcılar yüksek kalite barındıran ve yüksek verimlilik vadeden ürünlerdir. Hava çıkış panjuru ayarlanabilir. Ayrıca özel koruma düzeneklerine sahip olduğu için işletmenizde güvenli bir kullanım vadeden ürünlerdir. Bu ısıtıcıları uzun yıllar sorun yaşamadan kullanabilirsiniz.

Sanayi Tip Fanlı Isıtıcı Kullanım Alanları

Sanayi tipi fanlı ısıtıcı sıcak hava ve kurutma işlemlerinde kullanılabilir. Ayrıca perdeleme işlemlerinde de tercih edilmektedir. Bu ürünler atölye, fabrika, restoran, kafe,  geniş ofis, büro gibi alanların ısıtılması için özel olarak tasarlanmaktadır. Sanayi tipi fanlı ısıtıcı modelleri ihtiyacınıza uygun olarak farklı boyutlarda üretilebilir. Ayrıca kolay montajı olan bir üründür.

Geniş alanlarda ısıtma maliyetli olabilir. Farklı ısıtma elemanları ne kadar enerji harcasa da geniş alanları ısıtamayabilir. Ancak bu ürünler geniş alanların ısıtma sorununu ortadan kolaylıkla kaldırabilir. Uzun yıllar boyunca bozulmadan işletmenize ait alanları ısıtabilirsiniz.

Sanayi tip fanlı ısıtıcılar için sizlere montaj desteği de sunuyoruz. Özellikle sanayi kuruluşları için bu ürünler en ideal ısıtma çözümleridir. Hem sıcak bir çalışma ortamı oluşturabilir hem de ısınma maliyetinizi en aza düşürerek yüksek performans alabilirsiniz.

Sanayi Tip Fanlı Isıtıcı Teknik Özellikleri

Sanayi tip fanlı ısıtıcı kompakt bir yapıya sahiptir. Elektriğe bağladığınızda direkt olarak çalışmaya başlamaktadır. Her türlü mekan ve alanda kullanılabilecek bir üründür. Oksijen tüketimi olmayan bu ürünler duman oluşturmaz ya da ortamda nemli hava üretmez.

Sanayi tipi fanlı ısıtıcı özel bir bakım gerektirmez. Ayrıca sessiz çalışma özelliğine sahiptir. Aşırı ısınma termostatı sayesinde bulunur. Bazı modeller yaz aylarında serinletici fan olarak da kullanılabilir.  Paslanmaz çelik rezistanslara sahiptir. Ayrıca dışarıdan gelebilecek darbe ve farklı koşullara karşı da yüksek mukavemete sahiptir.

Satın aldığınız ürünleri ister taşıyabilir isterseniz de duvara ya da tavana monte edebilirsiniz. Ergonomik ve şık tasarımlara sahip olan sanayi tip fanlı ısıtıcılar mekanlarınızda estetik bir hava yaratır ve mekanınızın atmosferine kolayca uyum sağlar.

Hafif formda bir ürün olduğu için tüm modelleri rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Farklı kapasitesi olan modeller farklı kullanımlara doğru çözümler sunar. Ayrıca işletmenizin ısınma görevini yerine getirirken ısınma maliyetlerinizi de düşürür. Hava yönünü de istediğiniz gibi ayarlayabilir ve tüm modelleri güvenlik önlemleriyle kullanabilirsiniz.

Sanayi Tip Fanlı Isıtıcı Fiyatları

Sanayi tip fanlı ısıtıcı fiyatları; ürünün modeline, kapasitesine, teknik özelliklerine ve boyutuna göre değişmektedir.  Bu ürünlerin sipariş üzerine üretildiğini belirtelim. İhtiyacınız olan özelliklerde ve boyutlarda sanayi tipi fanlı ısıtıcı üretimi yapıyoruz.  Keşif hizmetimiz sonrası ya da sizin taleplerinizi dinledikten sonra bir fiyat teklifi oluşturabiliriz.

 

Her bütçeye uygun sanayi tip fanlı ısıtıcı türünü firmamızdan sipariş verebilirsiniz.  Fiyat performans açısından en verimli ürünleri sizlere sunuyoruz. Ürün özellikleri ve dayanıklılık konusunda da sizlere çözümler sunuyoruz. Enerji tasarrufu sunan bu ısıtıcılar ısıtma bütçenizi en aza indirecektir. Doğru şekilde montajı yapılan ve kullanım talimatına uygun kullanılan ısıtıcılar uzun yıllar boyunca maksimum işlevle görevini yerine getirebilir. İhtiyacınız olan sanayi tip fanlı ısıtıcı modelini satın alabilmek için hemen bizimle iletişime geçerek bilgi alabilir ve sipariş verebilirsiniz. 

 Fanlı Isıtıcılarımızı görmek için tıklayın.