Menu
Your Cart
"65 Yıldır Elekrikli Isıtıcılar Uzmanı"

Quartz İnfrared Isıtıcılar

Quartz İnfrared Isıtıcılar

Quartz İnfrared Isıtıcılar, içinde yer alan özel rezistans sistemleri ile yaşam alanlarını çok kısa bir sürede ısıtabilen ısıtıcılardır. Bu ürünler kış aylarında ısıtma performansı çok yüksek olduğu için yoğun ilgi görüyor. Elektrik enerjisi ile ısıtma eylemini yerine getiren bu ürünlerin elektrik enerjisi dışında başka bir ihtiyacı bulunmuyor.

Bu ısıtıcılar özellikle çok büyük olmayan ve kısa süre içinde ısınması gereken alanlarda çok doğru seçim olacaktır.  Bu ısıtıcıların içinde cam tüpe yerleştirilen bir rezistans teli yer alıyor. Öncelikle elektrik enerjisi ile bu teller ısınıyor. Daha sonra bu teller çevreyi de ısıtma işlevini yerine getirmeye başlıyor.

Quartz İnfrared Isıtıcılar uzun ömürlü yapısı ve kalitesinin de yüksek olması geniş bir alanda kullanılmasını sağlıyor.  Bu ısıtıcılar ile güvenilir ve verimli bir şekilde yaşam alanlarınızı hiçbir zorluk çekmeden ısıtmaya başlarsınız.

Quartz İnfrared Isıtıcıların Kullanım Alanları

Quartz İnfrared Isıtıcıların kullanım alanları da çok geniştir. Bu ısıtıcılar öncelikle evlerinizde dahi kullanabileceğiniz ürünlerdir. Ancak endüstriyel olarak daha fazla tercih edilen ısıtıcı türleridir. Bu ısıtıcıların en önemli özelliği insanları direkt olarak ısıtabilmesidir.  Isınan hava kapalı mekan içinde dağılır ve çevredeki tüm cisimler de ısıtır.

Quartz İnfrared Isıtıcılar kafe, restoran ve ofislerde kullanılabilir. Aynı zamanda birçok iş yerinde de çok büyük olmayan alanların kısa süre içinde ısıtılmasını sağlar. Bu ürünler hiçbir şekilde sağlığa da zararlı değildir.  Bunun yanında endüstriyel kurutma sistemler, gıda sektörü, tekstilde baskı, boya ve kurutmada, otomotiv, elektrikli ev aletleri ve soba imalatında da kullanılabiliyor.

Bu ısıtıcılar ışıma yöntemi ile bulunduğu ortamı ısıtır. Bu ısıtma yeteneği sayesinde havayı kurutmaz ve baş ağrısı oluşturmadan bulunduğu ortamı sorunsuz olarak ısıtabilir. Bu ısıtıcılar ev tipi ve endüstri tip olarak farklı boyutlarda da üretilebilir. Bu sayede ısıtma performansında hem enerji tasarrufu hem de maksimum verim alabilirsiniz.

Quartz İnfrared Isıtıcı Teknik Bilgileri

  • Quartz cam borulu rezistanslar standart üretim çapı olarak 8,10, 16, 18, 23 ve 25 mm’de üretiliyor.
  • Bu ısıtıcılar standart olarak en düşük 250 mm en büyük ise 3500 mm boylarında üretilebilir.
  • Quart cam boru tip rezistansların besleme gerilimleri de tercihinize göre 24 V ile 500 V arasında değişiklik gösterebilir.
  • Güç olarak da 250 W ile 10 bin W arasında değişiklik gösteriyor.
  • Rezistanslarda cam borular sütlü beyaz, yarı şeffaf, şeffaf gibi farklı renk seçenekleriyle de üretilebiliyor.
  • Bu rezistanslarda enerji çıkışları vidalı, soketli ve kablo çıkışlı olabilir.
  • Bazı ihtiyaçlarda çift tülü quartz cam borular ile de üretim yapıyoruz.
  • Standart olarak 200 mm ile 3000 mm arasında uzunlukları olur.
  • Quartz ısıtıcıların yassı kesit ölçüsü 15*33mm olmaktadır.

Bu ısıtıcılar geniş olmayan alanlarda verimlidir. Hızlı şekilde ısındığı için küçük ısıtıcı arayanlara ergonomik bir tasarıma sahiptir. Aynı zamanda kolay taşınabilen hafif bir ısıtıcıdır. Güvenlik sistemleri olduğu için devrildiği anda hemen kapanan ısıtıcılardır. Aşırı ısındığında güvenlik termostatı kapanır ve soğuduktan sonra çalışmaya başlar. Hem evlerinizde hem de iş yerlerinizde quartz ısıtıcıları kullanabilirsiniz.

Quartz İnfrared Isıtıcı Fiyatları

Quartz İnfrared Isıtıcı fiyatları için tek yapmanız gereken hemen bize ulaşarak bilgi almaktır. Bu ürünlerin özellikleri, boyutları ve tasarımı fiyatlarını değiştiriyor. Firmamız her bütçeye özel quart ısıtıcı üretimi yapıyoruz. Hem evde hem de iş yerlerinde özel olarak dar alanların ısıtılması için quart ısıtıcı fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

Hemen quart ısıtıcı siparişinizi verin ve en kısa süre içinde adresinize gönderimi sağlayalım.

Quartz İnfrared Isıtıcılar