Menu
Your Cart
"60 Yıldır Elekrikli Isıtıcılar Uzmanı"

Boru Rezistanslar

Boru Rezistanslar

Boru rezistans farklı amaçlarla kullanılabilen rezistans türleridir. Boru rezistanslar çok yüksek sıcaklıklarda performans gösterir. Bu ürünleri hayatımızın her alanında kullanabiliyoruz. Çok basit ve pratik bir ürün olmasına karşın rezistanslar yerine getirdiği fonksiyonlar sayesinde birçok endüstriyel alanda önemli görevler alıyor.

Rezistanslar içinde yer aldığı cihazdaki ısıtma işlevini yerine getirmektir. Boru rezistanslar metal kılıf ve bağlantı ucu gibi farklı parçalardan meydana geliyor.

Boru Rezistans Hangi Alanlarda Kullanılır?

Boru rezistans modelleri plastik, ambalaj, ahşap işleme, yapı, döküm gibi birçok endüstride kullanılır. Aynı zamanda yüksek vakum teknolojileri ve laboratuvar ekipmanlarında da kendine yer bulur. Bunun yanında en yaygın olarak elektronik ev aletlerinde kullanılırlar.

Firmamız tarafından üretilen tüm rezistanslar enerji tasarrufu sağlıyor. Aynı zamanda güvenilir ve uygun fiyatlı ürünlerdir. Boru rezistanslar sayesinde korozif likit, yağ ve su gibi birçok sıvı ısıtılabilir. Aynı zamanda farklı maddelerin ısıtılması veya farklı endüstriyel alanlarda da kullanılabilir.  

Boru Rezistans Teknik Özellikleri

  • Boru rezistanslar su, yağ, kimyasal ve korozif likit ısıtılmasında kullanılır.  Aynı zamanda fırın kalıpları ve farklı metallerin ısıtılmasında da tercih edilebilir.
  • Boru rezistansların çapları özel olarak üretilebilir. Standart olarak 6.5 mm, 8.5 mm, 11.5 mm, 14.5 mm ve 16 mm olarak üretiliyorlar.  Aynı zamanda 5 mm ile 20 mm arasında her ölçüde üretim yapabiliyoruz.
  • Boru rezistanslar 650 dereceye kadar yüksek performanslarla çalışabilirler.
  • Bu rezistanslarda 304 - 321- 316 - 310S paslanmaz çelik malzemeler kullanılabilir.  Aynı zamanda Alloy800 – Alloy825 ve Alloy600 gibi paslanmaz boruları da kullanıyoruz.
  • Tercihinize göre manşon ve flanş bağlantılı rezistans üretimi de yapıyoruz.
  • Boru şekli dışında U, M ve düz çubuk tipi rezistanslar da üretebiliyoruz.
  • 400 V a kadar çalışma gerilim bulunur.
  • 10 W/cm² ye kadar güç yoğunluğu vardır.

Boru Rezistans Seçimi Nasıl Yapılır?

Boru rezistansı elektrik enerjisini sıcaklığa çevirir.  Bu sayede çok kısa süre içinde ısı ortaya çıkar.  Rezistanslar özelliklerine göre farklı çeşitlere ayrılıyor. Boru rezistansı en yaygın kullanılan ürünler arasında bulunuyor.

Rezistans seçimi yaparken aynı zamanda kalite fiyat açısından da değerlendirme yapmanız gerekiyor. Bunun için firmanın deneyimine ve ne kadar süredir çalıştığına göre seçim yapabiliyorsunuz. Tüm ihtiyaçlarınıza özel boru rezistans siparişi için hemen firmamıza ulaşabilirsiniz.

Boru Rezistans Fiyatları

Boru rezistans fiyatları için hemen firmamızı arayarak fiyat teklifi alabilirsiniz. Bu ürünler boyuta ve kullanılan malzemeye göre farklı maliyetler ile üretilir. Aynı zamanda ürünün gücü ve en yüksek sıcaklık değeri fiyatları üzerinde etkilidir. Her boy ve modelde boru rezistans siparişi için hemen firmamızla iletişime geçin.

İhtiyacınızı karşılayacak rezistans türünü sizler için en kısa sürede üretiyoruz. Uzun ömürlü bu rezistansları siparişini vermek ve merak ettiklerinizi öğrenmek için hemen iletişim kanallarımız üzerinden bize ulaşın.

Boru Rezistanslar