Menu
Your Cart
"60 Yıldır Elekrikli Isıtıcılar Uzmanı"

Kendinden Regüleli Rezistanslar

Kendinden Regüleli Rezistanslar

Kendinden Regüleli Kablo Rezistanslar, içerisinden sıvı veya gaz akışı olan boruların dışlarında, ısıl izleme (heat tracing) gerektiren kızgın yağ, sıcak su hatlarında, yangın söndürme boru hatlarında, boru içerisinden geçen malzemenin donması önlemek amacı ile birçok alanda kullanım olanağı sağlayan rezistans tipleridir. Endüstride birçok alanda, evlerin tesisat borularında özellikle soğuk iklimlerde çokça tercih edilen ürünlerdir. Esnek yapıları kullanılacak olan boruların dışlarına çok rahatça sarılacak biçimde tasarlanmış olup, kullanım kolaylığı en büyük avantajlarıdır.

Kendinden regüleli Kablo Isıtıcıların en önemli özelliği yüzey sıcaklığını regüle ederek termostad ya da termokupl kontrolü gerektirmeden kullanılabilir olmasıdır. Yapısındaki yarı iletken sayesinde soğuk ortamlarda daha yüksek watt değeri ile ısıtma yaparken ortam sıcaklığı ısındıkça watt değerini düşürerek hem ısı kontrolü hem de enerji tasarrufu sağlamaktadır.

Patlayıcı ve tehlikeli gaz muhteviyatı olan ortamlarda atex standartlarına sertifikalı olarak uyum sağlayarak tehlikeli ortamlarda üst düzey iş güvenliği sağlamaktadır.

Firmamız hem malzeme tedariki hem de uygulamalı mühendislik hizmeti vererek bu ürünleri hizmetinize sunmaktadır.

Detaylı bilgi için firmamız ile iletişime geçmenizi rica ederiz.


Kendinden Regüleli Rezistanslar