Menu
Your Cart
"60 Yıldır Elekrikli Isıtıcılar Uzmanı"

Asit Banyo Rezistanslar

Asit Banyo Rezistanslar

Asit banyo rezistansları kimyasal üretim olan ya da kimyasal ortamda görev yapan işletmelerin ısıtma görevi için kullanacakları özel olarak tasarlanmış rezistans türleridir. Bu ürünler kurşun rezistansı, cam ısıtıcı rezistans, titan rezistans, teflon rezistans ve kuvarslı rezistans gibi çok farklı türleri vardır. Bu rezistansların kullanım alanlarına göre çok farklı özellikleri bulunuyor.

Asit banyo rezistansı temelde kimyasalların ısıtılmasında görev alan rezistans türleridir.   Bu ürünler istediğiniz ve ihtiyacınız olan boy ile türlerde üretebiliyoruz. Bu ürünlerde paslanmaz borunun üst kısmına teflon kaplama ile üretim gerçekleştiriyoruz. Bu rezistansların temel görevi içinde yer alan özel malzemeleri ile yağ, asit, kimyasal sıvı ve suyun çok kısa süre içinde ısınmasını sağlar. Doğru seçimlerle asit banyo rezistansları sizlere yüksek performans sağlar.

Asit Banyo Rezistansları Kullanım Alanları

Asit banyo rezistansı çeşitleri kuvarslı ısıtıcı, teflon kaplama, fosforik asit ısıtma gibi ürünlerdir ve en çok tercih edilen rezistans kaplama malzemeleri arasında yer alıyor.  Bu rezistanslar aşındırma özelliği olan kimyasallar ve potansiyel olarak kirlenen sıvılarda kullanılıyor. Bunun yanında durulama işlemleri ve proses suyu ısıtma işlemleri için de özel olarak tasarlanıyor.

Bu rezistanslar bir takın tepesinde doğru şekilde yerleştirildikten depoda yüksek bir ısıtma verimi ortaya çıkarır. Bu rezistanslar genellikle tehlikeli ve özel çalışma alanlarının içinde yer alan özel ısıtma sistemleridir. Çok özel alanlarda kullanıldıkları için doğru şekilde montaj edilmeli ve projelendirme süreci de doğru şekilde yapılmalıdır.


Asit Banyo Rezistansları Teknik Özellikleri

  • Asit banyo rezistansları yağ, likit ve asit gibi birçok maddenin ısıtılması sürecinde kullanılıyor.
  • Bu rezistanslar ihtiyacınız olan ölçü ve boyutlarda üretim yapılıyor.
  • Asit banyo rezistansları kimyasal etkileşime girdiklerinde çok çabuk aşınabilir. Aşınmayı engellemek için gövdelerinde krom, bakır, teflon, pirinç, demir, quartz, titanyum ve cam gibi farklı malzemeler kullanılır.
  • Bu ürünler özel malzemelerle kaplandığı için dayanıklılıkları da özel olarak arttırılıyor.
  • Paslanmaz boru üzerinden teflon hortum geçiriliyor. Bunun yanında statik teflon kaplama da yapılabiliyor. Bu özellikleri sayesinde istediğiniz özelliklerde üretim yapılabiliyor.
  • Asit banyo rezistansları ile aşındırıcı tüm sıvı materyaller ısıtılabilir.
  • Bu ürünlerde endüstriyel makinelerde 500 dereceye kadar performans alınabilir.
  • Likit maddelerin ısıtılması yanında istediğiniz özelliklere göre farklı güçlerde de üretim yapılabiliyor.

Asit banyo rezistansları hakkında detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşabilir ve istediğiniz özelliklerde bir rezistans siparişi verebilirsiniz.

Asit Banyo Rezistansları Seçimi Nasıl Yapılır?

Asit banyo rezistansları seçimi yaparken öncelikle kullanım amacına dikkat edilmelidir. Bu rezistanslar genellikle problemli olan sektörlerde kullanıldığı için çok titiz bir şekilde seçim yapılması gerekiyor. Bu süreçten sonra istediğiniz özellikler için boyut ve güce de dikkat etmeniz gerekiyor.

Asit banyo rezistansları seçerken istediğiniz özelliklerde, malzemelerde ve boyutlarda üretimimiz olduğu için hemen bize ulaşarak siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. Detaylı bilgi ve sipariş için hemen şirketimize ulaşabilirsiniz.

Asit Banyo Rezistansı Fiyatları

Asit banyo rezistansları çok sayıda sıvının ısıtılmasında görev alabilecek rezistans türleridir. Bu ürünlerde fiyat bilgisi de tamamen ihtiyaçlarınıza göre değişiklik gösteriyor. Asit banyo rezistansı fiyatları için tek yapmanız gereken bize ulaşarak fiyat bilgisi almaktır.

Asit banyo rezistansının en yaygın kullanım alanı kimyasal banyolardır. Bu ürünler asitli ortamlarda sıvıların daha kolay ısıtılmasını sağlıyor. Bu ürünleri kimyasal üretim yapan endüstri alanları ve tesisler sıvı ısıtmada kullanıyor. Asit banyo rezistansı fiyat bilgisi almak ve projelendirme sürecini öğrenmek için hemen bize ulaşabilirsiniz.

Kimyasal Rezistansları

Kimyasal Sıvı Rezistansları, kaplama banyoları, yüzey temizleme banyoları vb. gibi kimyasal içerikli sıvıları ısıtma amaçlı kullanılan ısıtıcı tipleridir. Kullanım alanındaki kimyasal sıvının içeriğine ve çeşidine göre farklı dış kılıflarda ve Watt yoğunluklarında prosese özel olarak imal edilmektedir. Kimyasal banyo tanklarının fiziksel ve kimyasal durumuna göre tasarlanan ısıtıcıların gerekli ölçülerde ve uygun materyaller ile imal edilmesi önem teşkil etmektedir. 

Asit Banyo Rezistanslar