Menu
Your Cart
"60 Yıldır Elekrikli Isıtıcılar Uzmanı"

Plaka Rezistanslar

Plaka Rezistanslar

Plaka Rezistanslar

Plaka rezistanslar, endüstriyel ısıtma sistemlerinde kullanılan ürünlerdir.  Bu rezistanslar endüstriyel alanlarda enjeksiyon ve kalıp ısıtma gibi çalışmalarda farklı watt seçeneklerinde yapılan işlemlere uygun rezistanslardır. Bu ürünler yüksek sıcaklıklarda performans için kullanılıyor. Hem evlerde hem de endüstriyel alanlarda kullanılabiliyor.

Bu rezistanslar endüstriyel ısı sistemlerinde ortaya çıkabilecek sorunları ortadan kaldırmada işlev gösterir. Yüksek verimli krom nikel tel veya bakır levhadan üretilen ileri teknoloji rezistans türleridir. Bu ürünler dünyada ve ülkemizde kalıp preslerinin ısıtılması görevlerinde kullanılıyor. Firmamız her türlü ihtiyaca özel plaka rezistans üretimi yapıyor.

 Plaka rezistans siparişi ve üretimi için hemen bizi arayın ve sizlere her zaman detaylı bilgi verelim ve yardımcı olalım. En kısa sürede üretim yapıyor ve hemen size yolluyoruz.

Plaka Rezistans Kullanım Alanları

Plaka rezistans kullanım alanları genellikle endüstriyel alanlardır. Bu ürünler kalıp preslerinin ısıtılacağı her alanda kullanılabilir. Özellikle plastik, kauçuk ve ambalaj sektöründe kendine yer bulur. Kauçuk sektöründe kesim kalıplarında kullanılır. Aynı zamanda enjeksiyon makineleri ve tekstil sektöründe de kullanım alanı vardır. Bunun yanında otomotiv ve yan sanayilerinde de tercih edilen rezistans türleridir.

Plaka rezistansların çok geniş bir kullanım alanı vardır. Bu ürünler gündelik hayatta evlerdeki birçok cihazda da kullanılıyor. Özellikle mika plaka rezistanslar şofben ve fırın gibi birçok elektrikli ev aletlerinde kullanılan işlevsel bir parçadır.

Plaka Rezistans Teknik Özellikleri

  • Plaka rezistanslar endüstriyel ısı sistemlerinde kullanılan ürünlerdir.
  • Bu ürünler 800 derece sıcaklığa kadar performans gösterebilirler.
  • Yüksek saflıkta mikanın üzerine 60/15-80/20 nikel-krom tel sarılarak üretilirler.
  • Bu ürünler aynı zamanda paslanmaz pirinç ya da bakır levha ile kaplanırlar.
  • Plaka rezistanslar da kullanım amacına göre vidalı, klemensli, fişli ve kablo çıkışlı olarak üretilmektedir.
  • Plastik enjeksiyon ve kalıp ısıtma sistemlerinde santimetrede 3.5 watt gücüne kadar üretim yapılacaksa ihtiyacınıza uygun ölçü ve değerlerde üretilebilir.
  • Plaka rezistanslar daha yüksek daha yüksek watt gücünde de üretilebilir. Bu durumda seramik plaka rezistans üretimi yapılabilir. Bu durumda 6 watt gücüne kadar verimli olacak üretim yapılabilir.
  • Plaka rezistanslarda istediğiniz şekillerde de üretim yapabiliyoruz. Bu ürünlerde düz, yuvarlak, L tipi ve U tipi bağlantı yapılabiliyor.  Bu ürünlerde yüzeyinde çok sayıda delik şeklinde bağlantı olan modeller de üretilebiliyor.
  • Farklı boy, watt ve özellikler ile üretim yapılabiliyor.

Plaka rezistans üretimi için hemen bizlere ulaşabilirsiniz.

Plaka Rezistans Fiyatları

Plaka rezistans fiyatları için hemen bize ulaşın ve detaylı bilgi alın. Sizin için en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla üretiyoruz. Plaka rezistanslarda üretim malzemesi, boyut ve teknik özellikleri fiyatlar üzerinde belirleyici oluyor. Endüstriyel alanlarda bütçenize uygun, dayanıklı ve uzun ömürlü her türlü plaka rezistans siparişlerinize cevap veriyoruz. Hemen rezistans siparişleriniz için bizi arayın ve kısa sürede üretime başlayalım.

Mika Yalıtımlı Rezistanslar

Mika yalıtımlı rezistanslar, plastik sektöründe enjeksiyon makinalarında, paketleme endüstrisinde, plastik hammaddeyi enjekte edilebilir sıcaklığa çıkarma amaçlı olarak kullanılmaktadır. Herhangi bir standardı olmayıp, müşteriye özel ölçülerde ve ısıtma gücü değerlerinde imal edilebilmektedir. Maksimum ısıtma gücü 3 W/cm² olarak imal edilebilmektedir, daha yüksek watt yoğunluğuna ihtiyaç duyulması halinde seramik yalıtımlı rezistanslar tercih edilmesi gerekmektedir.

Plaka Rezistanslar