Menü
Your Cart
"60 Yıldır Elekrikli Isıtıcılar Uzmanı"

Isı Elektrik Rezistans - Blog RSS Feed

26 May Meme Rezistans
isielektrik 0 46
Meme RezistanslarManifold ana giriş memesi ve ana giriş memesinin ısıtılması sürecinde meme rezistansları kullanılır. Bu rezistanslar da paslanmaz çelik malzemelerden üretiliyor ve bu nedenle yüksek dayanım gücüne sahip oluyorlar. Meme rezistans çeşi..
26 May Fişek Rezistans
isielektrik 0 49
Fişek RezistansFişek rezistans pres ve kalıpların yer aldığı endüstriyel tesislerde yoğun olarak tercih ediliyor. Bu ürün pres ve kalıpların ısıtılmasında görev alıyor ve üretim sürecinde önemli görevler üstleniyor. Bu rezistanslar ile kalıp ve pres ..
26 May Exproof Rezistans
isielektrik 0 48
Exproof RezistansExproof rezistans çeşitleri endüstriyel sektörlerde kullanım gösterir. Endüstriyel tesislerde yer alan elektrikli cihazlarda kullanılan bu ürünler uçucu gaz, buharlı metal ve farklı madde tozlarında karşımıza çıkıyor. Exproof rezista..
26 May Asit Banyo Rezistansı
isielektrik 0 50
Asit Banyo RezistansıAsit banyo rezistansı, kimyasal ortam ve kimyasal üretim alanlarında ısıtma sağlamada görev alan özel tasarımlı rezistans çeşitleridir.  Bu rezistanslar kimyasal ısıtıcı olarak da biliniyor.  Asit banyo rezistanslarında kurşun re..
06 May Regüleli Kablo Isıtıcı
isielektrik 0 156
Regüleli Kablo IsıtıcıBir yaşam alanında ortamdaki sıcaklığa göre ısı miktarını ayarlamaya yarayan ısıtma iletkeni çeşidi regüleli kablo ısıtıcıdır.  Bu ürünler iki adet bakırdan üretilmiş telden meydana gelir. Tel boyunca gerilim iletilir ve bu basi..
06 May Kablo Isıtıcı
isielektrik 0 162
Kablo IsıtıcıVoltaj düzeyi farklı olan rezistans teli ve gücü taşıyan kabloların bir araya gelmesinden meydana çıkan kablolar kablo ısıtıcı olarak adlandırılıyor. Bu ürünler paralel ya da seri olarak bağlanabiliyor. Bu ürünlerde ısıtıcı bant, kesileb..
06 May Endüstriyel Fırınlar
isielektrik 0 100
Endüstriyel FırınlarSon yıllarda endüstriyel tesislerde kullanılan ürün ve ekipmanlarda kalite büyük oranda artmaya başladı. Özellikle üretim tesislerden kullanılan dayanımı yüksek maddeleri sıcaklık altında şekillendirmek adına endüstriyel fırınlar ..
06 May Boru Rezistans
isielektrik 0 106
Boru RezistansElektrikli aletlerden yaşam alanlarına, endüstriyel tesislerden fabrikalara kadar birçok alanda ısıtma işlemlerini rezistanslar yerine getiriyor. Sizlerin ihtiyaçlarına göre çok farklı rezistans türleri bulunuyor. Bu seçeneklerden bir t..
04 Nis Rezistans Tozu
isielektrik 0 132
Rezistans TozuRezistans tozu, rezistans üretiminde kullanılan çok özel bir malzeme çeşididir. Bu ürünler elektrik geçirgenliğine sahip olmayan ürünlerdir. Aynı zamanda ısı gerginliği de çok yüksek seviyededir. Bu tozlar rezistansların çalışmasında gö..
04 Nis Rezistans Telleri
isielektrik 0 119
Rezistans TelleriRezistans telleri, elektrik üzerinden elde edilen enerjiyi ısı enerjisine çevirme görevini yerine getirirken kullanılan direnç telleridir. Bu tellerde kullanım alanına ve rezistans türüne göre farklı üretim söz konusudur. Kullanıldığ..
04 Nis Kelepçe Rezistans
isielektrik 0 140
Kelepçe RezistansKelepçe rezistans, çok yüksek sıcaklık bulunan çalışma ortamlarında zorlu şartlar altında görev alan rezistans çeşitlerine verilen isimdir. Bu rezistanslar farklı çalışma alanlarında kullanılır ve çalışma alanına bağlı olarak özellik..
04 Nis Fırın Rezistansı
isielektrik 0 139
Fırın RezistansıFırın rezistansı endüstriyel üretim alanlarında kullanılıyor. Ev tipi rezistanslar olarak düşünmek yanlış oluyor. Ev tipi rezistanslar temel olarak fırınlarda yemek için gerekli ısıların çalışmasını sağlayan metal çubuk şeklindeki ürü..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 33 (3 Sayfa)