Menü
Your Cart
"60 Yıldır Elekrikli Isıtıcılar Uzmanı"

Isı Elektrik Rezistans - Blog RSS Feed

02 Ağu İzmir Rezistans
isielektrik 0 9
İzmir RezistansGünlük hayatta üretim alanında rezistans önemli bir ürün olarak dikkat çekiyor.  Rezistanslar makinelerin en önemli parçaları arasında yer alıyor.  Çünkü bir tesiste rezistansın arızalanması durumunda artık cihaz kullanılamıyor. Birçok..
24 Tem Esnek Silikon Rezistanslar
isielektrik 0 120
Esnek Silikon RezistanslarEsnek silikon rezistanslar, ısı direnci çok güçlü olan silikon malzemelerden üretilen rezistans çeşitleridir. Yeni nesil silikon olan bu ürünler ısıtılacak yüzeye yapıştırılır ve bu şekilde kullanılır. Silikon malzeme sayesi..
14 Tem Kelepçe Rezistanslar
isielektrik 0 30
Kelepçe RezistanslarRezistanslar genel olarak endüstriyel tesislerde ısıtma amacıyla kullanılıyor. Kullanım özelliklerine ve maksimum çalışma sıcaklıklarına göre farklı rezistans türleri var. 800 derece gibi çok yüksek sıcaklıklarda görev yapan rezis..
14 Tem Gaziantep Rezistans
isielektrik 0 19
Gaziantep RezistansRezistans firması olarak, kurulduğumuz günden güne Türkiye'nin her yerinde rezistans satışları yapıyoruz. Her zaman rezistans imalatı ve satışı sayesinde müşterilerimize uzun süreli çözümler sunuyoruz. Isı enerjisi ortaya çıkaran v..
28 Haz Spiral Rezistanslar
isielektrik 0 62
Spiral RezistanslarSıcak yollu sistemlerde bulunan hammaddeleri işleyebilmek için akışkan hale getirmek gerekiyor. Bu nedenle hammaddeleri akışkan hale getirmek için özel rezistans sistemlerine ihtiyaç duyuluyor. Spiral rezistanslar sıcak yollu siste..
28 Haz Plaka Rezistanslar
isielektrik 0 64
Plaka RezistanslarEndüstriyel tesislerde kullanılan makinelerin ısıtma işlemleri için özel rezistanslara ihtiyaç vardır. Burada ise devreye plaka rezistanslar girer. Bu rezistanslar endüstriyel ısıtma sistemlerinde gerekli olan ısıtma işlemini yerine..
28 Haz İstanbul Rezistans
isielektrik 0 38
İstanbul RezistansRezistanslar endüstriyel alanlarda zorlu ısıtma görevlerini yerine getirmek için kullanılıyor. Bu sistemler elektrik enerjisini alıyor ve ısı enerjisine çevirerek bulunduğu ortamda yüksek sıcaklıklar elde edilmesini sağlıyor. İstanb..
28 Haz Ankara Rezistans
isielektrik 0 41
Ankara RezistansÜretim sürecinde görev alan makinelerde hammaddelerin işlenmesi için yüksek sıcaklıklar elde edilmesi gerekiyor. Bu durumda da yüksek sıcaklıklar elde edilmesini sağlayacak ve bu sıcaklıklarda sorunsuz olarak görev yapabilecek rezista..
26 May Meme Rezistans
isielektrik 0 103
Meme RezistanslarManifold ana giriş memesi ve ana giriş memesinin ısıtılması sürecinde meme rezistansları kullanılır. Bu rezistanslar da paslanmaz çelik malzemelerden üretiliyor ve bu nedenle yüksek dayanım gücüne sahip oluyorlar. Meme rezistans çeşi..
26 May Fişek Rezistans
isielektrik 0 107
Fişek RezistansFişek rezistans pres ve kalıpların yer aldığı endüstriyel tesislerde yoğun olarak tercih ediliyor. Bu ürün pres ve kalıpların ısıtılmasında görev alıyor ve üretim sürecinde önemli görevler üstleniyor. Bu rezistanslar ile kalıp ve pres ..
26 May Exproof Rezistans
isielektrik 0 100
Exproof RezistansExproof rezistans çeşitleri endüstriyel sektörlerde kullanım gösterir. Endüstriyel tesislerde yer alan elektrikli cihazlarda kullanılan bu ürünler uçucu gaz, buharlı metal ve farklı madde tozlarında karşımıza çıkıyor. Exproof rezista..
26 May Asit Banyo Rezistansı
isielektrik 0 103
Asit Banyo RezistansıAsit banyo rezistansı, kimyasal ortam ve kimyasal üretim alanlarında ısıtma sağlamada görev alan özel tasarımlı rezistans çeşitleridir.  Bu rezistanslar kimyasal ısıtıcı olarak da biliniyor.  Asit banyo rezistanslarında kurşun re..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 41 (4 Sayfa)