Menü
Your Cart
"60 Yıldır Elekrikli Isıtıcılar Uzmanı"

Isı Elektrik Rezistans - Blog RSS Feed

13 Ara Kelepçe Rezistanslar
isielektrik 0 55
Kelepçe RezistansKelepçe rezistans; yüksek ısı derecesine sahip ortamlarda kullanılabilen rezistanstır. Farklı çalışma alanlarında kullanılabilen bu ürünler 800 dereceye kadar yüksek dayanıklılık gösterilen ürünlerdir.   Kelepçe özellikli rezistansla..
13 Ara Flanşlı Rezistanslar
isielektrik 0 57
Flanşlı RezistansFlanşlı rezistans;  basınçlı ya da basınçsız depo ile tanklara özel olarak kullanılan rezistans türüdür. Bu ürünler tanklar ya da depolarda yer alan sıvı ile gazları ısıtmak amacıyla kullanılır.  Yüksek kW ihtiyaç olan uygulamalarda ..
13 Ara Rezistans Nedir?
isielektrik 0 58
Rezistans Nedir?Rezistans;  elektrik enerjisini ısı enerjisine çevirme görevi olan direnç tellerine verilen genel bir addır. Çok yüksek ısılara karşı direnç göstermektedir.  Bu ürünlerin içinde demir, nikel, krom ve alüminyum gibi alaşımlar yer almak..
13 Ara Sanayi Tip Elektrikli Fanlı Isıtıcılar
isielektrik 0 58
Sanayi Tip Elektrikli Fanlı IsıtıcılarSanayi Tip Fanlı Isıtıcı Nedir?Sanayi tip fanlı ısıtıcı; işletmelerde kullanılabilen özel tasarlanmış ısıtıcı türüdür. Bu ürünler klasik ısıtıcılarla aynı çalışma prensibine sahiptir. Ancak işletmenizin durumu ve..
13 Ara Sanayi Fırınları
isielektrik 0 39
Sanayi FırınlarıSanayi fırınları;  endüstriyel amaçlı olarak kullanılan fırınlardır. Bu fırınlarda içinde yer alan malzemeyi ısıtarak istenen sıcaklığa getirebilirsiniz. Daha sonra elde ettiğiniz sıcaklıkta fırındaki malzemeyi istediğiniz süre boyunc..
13 Ara Serpantinli Rezistanslar
isielektrik 0 46
Serpantinli RezistansSerpantinli rezistans; ısıtıcı yüzeyi üzerinde yüksek bir ısı transferi sağlamak adına Cr-Ni borularla ısı transferini arttırmada kullanılan rezistans türüdür. Bu ürünler montajı son derece kolay ürünlerdir.  İstediğiniz boyut ve..
13 Ara Fişek Rezistanslar
isielektrik 0 54
FİSEK REZİSTANSFişek rezistans; elektrik ısıtmasının gerekli olduğu küçük alanlarda yüksek watt kullanılarak güçlü ısıtma enerjisi sağlayan rezistanslardır. Bu ürünler ağır çalışma koşullarında dahi etkili bir şekilde görevini yerine getirir. Yani zo..
13 Ara Boru Rezistanslar
isielektrik 0 37
BORU REZİSTANSBoru Rezistans Nedir?Boru rezistans; boru şeklinde üretilebilen, farklı formlar da kazanabilmesi mümkün olan metal rezistansların genel ismidir.  Bu ürünlerde sıvı ısıtıcı ya da açık ısıtıcı yer almaktadır.  Direnç durumlarına bağlı ola..
13 Ara Web Sitemiz Yeni Yüzüyle Yayın Hayatına Başladı.
isielektrik 0 49
Sitemiz yeni yüzüyle yayın hayatına başladı. Görüş ve önerilerinizi bize iletebilirsiniz..
13 Ara MK Tip Fanlı Isıtıcı CE Belgelendirme
isielektrik 0 43
MK tip fanlı ısıtıcılarımızın CE belgesi onaylanmıştır. Ürünümüzün kalitesini ve güvenliğini böylece kanıtlamış bulunuyoruz. Tüm müşterilerimize ve iş ortaklarımıza kaliteli ve güvenilir hizmet duymaktan gurur duyarız... ..
13 Ara MgO Rezistans İmalat Tozu
isielektrik 0 29
Rezistans imalatında kullanılan, yüksek elektrik yalıtımına ve ısı geçirgenliğine sahip magnezyum oksit firmamız tarafından 2012 yılı Ocak ayından itibaren piyasa gereksinimleri göz önünde bulundurularak satışa başlamış bulunmaktadır. ..
13 Ara MK Fanlı Isıtıcı Üretim ve Satışı
isielektrik 0 30
Dizaynı ve üretimi firmamıza ait olan, dekoratifliği ve kullanım kolaylığı ile dikkatleri üzerine çeken MK FANLI ISITICI`lar. 2011 yılı başından itibaren üretimine başlanmış olup müşterilerimizin yoğun ilgisi ve memnuniyeti sonucu satışlarımız başarı..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 17 (2 Sayfa)